Pronájem nemovitosti

Základem bezproblémového pronajímání nemovitosti je důkladné prověření nájemce, dále vhodně ošetřená práva nájemníka bytu i pronajímatele a samozřejmě bezchybně sepsaná nájemní smlouva. V rámci tohoto balíčku pro Vás máme připravené nacenění vzniku nájemního vztahu, kdy Vám připravíme návrh nájemní smlouvy a předávacího protokolu a dále máte možnost přiobjednání si prověření již konkrétního zájemce a doladění kupní smlouvy na míru tak, aby Vás co nejlépe chránila.

Neváhejte nás ale kontaktovat ani v případech, řešíte-li problematické prodloužení smlouvy, výpověď nájemní smlouvy, neplatící nebo jinak problémové nájemníky a podobně. Ukončení nájemní smlouvy nebývá vždy snadné, ale rádi Vám pomůžeme jakoukoli situaci vyřešit. Předpokládáte-li pak, že by se vše dalo vyřešit během konzultace, objednejte si online nebo osobní konzultaci a získejte odpověď hned. Se zkušeným advokátem Vás ani složitá výpověď nájemní smlouvy nemusí strašit.

Právní servis a úkony

[supsystic-price-table id=20]
  • Podmínkou pro účtování jakékoli odměny advokáta je předchozí dohoda advokáta s klientem.
    K cenám mohou být připočteny ceny správních poplatků za listiny z katastru nemovitostí (podmínkou je vždy dohoda o jejich vyžádání s klientem).
  • Doby dodání lze po dohodě s klientem zkrátit podle aktuální vytíženosti advokáta či za expresní příplatek.
  • Příplatek za služby/komunikaci v angličtině: 15 % k ceně.
Rychlá online konzultace