Kariéra u nás

Stále hledáme

Advokáty, advokátní koncipienty i studenty právnických fakult.

Jak přistupujeme ke spolupráci

Když jsme zakládali kancelář úzce specializovanou jen na právo nemovitostí, byli jsme přesvědčeni o tom, že tohle je TEN obor práva, kterému se opravdu chceme věnovat. Proč? Protože den za dnem můžeme pomáhat skutečným lidem vyřešit jejich reálné problémy spojené s bydlením a zároveň pomáhat našim obchodním klientům s jejich realitním byznysem. S každým zdárným zakončením případu se pak vždy dostaví takový ten správný pocit, že to je to, proč jsme ta práva studovali. 😊

Klientů nám dále přibývá, proto stále hledáme nové spolupracovníky, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Ke klientům se chováme jako ke skutečným lidem, ne jako k číslům v tabulkách. Mluvíme s nimi běžnou řečí, abychom si rozuměli. Nepoužíváme alibistické právnické výroky a očekáváme, že tohle umíte taky. Klientům chceme život usnadnit, to je náš cíl.

Skutečně řešíme problémy klientů, a tím myslíme, že je skutečně řešíme. Nepřehazujeme problémy na druhé ani na klienty a naše výstupy musí mít vždy pro klienta reálný smysl.

Důvěra a volnost v tom, jak co budeme řešit, je pro nás naprosto přirozená. Máme nastavené určité nezbytné procesy, abychom vždy odvedli vysoce kvalitní práci, ale zároveň víme, že každý je jiný a k výsledku dospěje jinou cestou. Zásadní je pro nás kvalitně odvedená práce, do zdárného konce dotažený výsledek a spokojený klient. Jak k tomuto výsledku dojdete, jestli rádi pracujete naráz v jednom delším bloku, nebo si raději práci rozdělujete do několika bloků a mezi nimi si potřebujete třeba zacvičit nebo zajít na delší oběd, to je na vás. A když někdy potřebujete pracovat z domova (nebo odjinud), domluva na home office je s námi snadná. Home office podporujeme.

Být spolupracovníky u nás znamená, že jsme opravdová parta. Držíme spolu a dopředu nás pohání touha neustále se zdokonalovat v tom, co děláme. Házení klacků někomu pod nohy u nás neexistuje, když někdo potřebuje s něčím pomoct, podpoříme ho, poradíme, pomůžeme.

V naší práci si zakládáme na špičkové kvalitě, prvotřídní odbornosti a vysoké profesionalitě. Pracujeme na sobě každý den a víme, že konstruktivní zpětná vazba je pro další růst nesmírně důležitá. Proto vám rádi poskytneme kvalitní odborné vedení. Každou skvělou firmu totiž tvoří v první řadě skvělí lidé, kteří pro ni pracují. A my chceme být nejlepší, proto hledáme ty nejlepší.

Oceníme spolupráci založenou na:

 • Souznění s našimi hodnotami a vaší samostatností, zodpovědnosti a pečlivosti.
 • Dodržování našich procesů při práci, díky těmto procesům si totiž ohlídáme a vždy zachováme prvotřídní kvalitu.
 • Dobrém psaném a ústním projevu v češtině i v angličtině.
 • Zájmu o právo nemovitostí – předchozí zkušenost je výhodou, rádi se však domluvíme na spolupráci, i když jste v začátcích. Důležitá je pro nás vaše vůle a snaha zpracovat zakázku tak, aby vše bylo klientovi k užitku a dodaný výstup byl pro laika srozumitelný.
 • Ochotě i přes možnost home office zajet na 2-3 dny v týdnu do Prahy

Rádi vás za to odměníme:

 • Flexibilitou – volnost pracovní doby a částečný home office.
 • Příjmem podle vaší píle – nebudeme po vás chtít, abyste za jeden plat odvedli 3 úvazky; naopak, záleží na vás, kolik toho zvládnete udělat a skvělou práci určitě oceníme.
 • Sdílením našeho know-how v právu nemovitostí a pravidelnou zpětnou vazbou i principem čtyř očí.
 • Specializací a spoluprací s advokáty s osvědčenou praxí v realitním právu – příležitost naučit se jeden důležitý obor práva pořádně a do hloubky, ale současně i různorodost případů.
 • Přátelskou atmosférou, v níž dostanete prostor pro vlastní nápady – podporujeme inovativní myšlení a podílení se na zlepšování procesů a služeb.
 • Důvěrou a podporou od našeho fajn kolektivu a možností sdílení zkušeností s kolegy.
 • Využitím moderních technologií pro samostatnou a smysluplnou práci – programy urychlující práci, automatizaci a nastavené procesy.
 • Další podporou v osobním růstu a budování osobního brandu v rámci kanceláře (články, aktivní účast na kurzech, školení atd.).
 • Fakt super kanceláří v Karlíně.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám prosím na e-mail ilona@realitniadvokati.cz svůj životopis. Určitě v něm zmiňte vše, co vás může odlišit od ostatních – třeba angličtina na úrovni vyšší než je obvyklá, absolvování zajímavé stáže, zkušenosti s nemovitostmi atd. Ať víme, o jakých zajímavých zkušenostech se s vámi můžeme pobavit. 😊