Osobní recenze Realitních advokátů

Advokacie si zakládá na důvěrnosti. O to raději jsme za veřejná hodnocení naší práce.

Ilona Černochová je jednoduše realitní právnička snů. Pomáhala nám s jednou větší realitní transakcí a odvedla 100% profesionální práci s plnohodnotným právním výkladem, díky kterému jsme se mohli v celé věci snadno zorientovat. Navíc je milá, ochotná a je radost s ní komunikovat. Vřele doporučuji.

Robert Vlach

Podnikatelský poradce, autor bestsellerů, NaVolneNoze.cz

S Ilonou Černochovou jsme řešili několik nemovitostí (koupě i pronájem). Smlouvy vždy byly rychle připraveny. Spolupráce je taková, že smlouvu odešlu ke kontrole a můžu úplně vypustit z hlavy, protože vím, že dostanu naprosto precizní výsledek. Ilona má velký přehled v nemovitostním právu a u jedné složité koupě nás ochránila před tím, že nám propadlo několik set tisíc korun jako rezervační záloha. Majitelé po podepsání rezervační smlouvy dostali vyšší nabídku, ale nechtěli nám vrátit složenou zálohu a snažili se dosáhnout toho, že smlouvu nepodepíšeme, takže kauce jim prodadne. Díky Iloně se to nestalo a my nakonec svoji nemovitost máme.

Dominika Špačková

Byznys architekt, dominika.cz

Díky moc za skvělou spolupráci na prodejích a pronájmech hotelů! Po dlouhém hledání partner, který rychle reaguje a se vším si poradí.

Jan Halíř

Jednatel, HOTEL SOLUTIONS S.R.O.

Realitní advokáty jsem požádala o pomoc při jednání o smlouvě o dílo na stavební úpravy našeho bytového domu. Po kontrole smlouvy mě Ilona upozornila na ujednání ve smlouvě, která pro nás byla nevýhodná a naopak navrhla do smlouvy doplnit některé články, abychom byli proti dodavateli lépe chráněni. Celá spolupráce proběhla rychle a příjemně a já mohla smlouvu do týdne s klidným svědomím podepsat. Služby Iloniny kanceláře proto mohu jen doporučit.

Ing. Lucie Pešková

Služby paní doktorky Černochové mohu doporučit opravdu každému, kdo řeší cokoliv v oblasti realitního práva. Díky své odbornosti a skvěle fungujícímu týmu je schopna ve vysoké kvalitě řešit i ty nejsložitější realitní transakce. Je rychlá, spolehlivá a cenově velmi přijatelná! Zpracovala pro mne desítky kupních i úschovních smluv a vždy vše proběhlo ke spokojenosti zúčastněných stran. Jsem přesvědčen, že je v této komplikované oblasti schopna poradit úplně každému.

Ing. Petr Hornát

Realitní makléř, petrhornat.cz

Dobrý den, paní doktorko, dovoluji si Vás informovat, že koupě pozemku byla úspěšně dokončena. Celá transakce proběhla zcela hladce. Zásluhu na tom má i výborná práce vaší kanceláře. Mnohokrát děkuji Vám i paní magistře.

Lucie Tothová

Ilona Černochová je to nejlepší, co se mi mohlo na realitním trhu přihodit. Prodával jsem stavební pozemek s mobilním domkem a vzápětí kupoval statek s rozsáhlými pozemky. Vše bez realitní kanceláře, pouze s Ilonou v zádech. Famózně se postarala o přípravu, kontrolu a konzultace smluv, zajistila advokátní úschovu a velmi přehledně mě provedla celým byrokratickým procesem. Protistrana nikdy neměla připomínky k jejím návrhům, což výrazně urychlovalo obchod. Když jsem si s něčím nevěděl rady, byla tu neustále pro mě – jak na telefonu, tak na e-mailu. Velmi si pochvaluji i to, že veškerá administrativa proběhla na dálku, bez nutnosti nadbytečných osobních schůzek. Skoro mi je líto, že nekupuji a neprodávám nemovitosti častěji 🙂 Iloně dávám mé nejkladnější doporučení, protože spolupracovat se skutečným profesionálem je vážně radost.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Právní služby Realitních advokátů jsou úctyhodné. Naše společnost si nechala vypracovat velice specifickou nájemní smlouvu. Paní Černochová mi poskytla veškerou právní podporu, poradenství a návrhy na změny pro lepší srozumitelnost smlouvy a realizaci daného záměru. Rychlost flexibilita a komunikace byla úžasná. Požadavek byl vždy řešen s maximální pečlivostí pílí a vysokou profesionalitou. V každé větě je schován kus empatické osobnosti paní Černochové, pro kterou je spokojenost klienta na prvním místě. Chtěl bych jí tímto poděkovat a vyjádřit obrovské díky, že jsem měl tu čest s ní spolupracovat. Je to nepopsatelná pozitivní zkušenost a doporučuji její služby každému, kdo hledá advokáta se specifickým osobním přístupem.

Bc. Michal Riedel

CEO, Private Luxury Apartments s.r.o.

Ručíme hlavou.

I profesním pojištěním.

Žádný průšvih se nám ještě nepovedl. V realitách jde vždy o velké peníze a nehodláme nikomu nikdy zkomplikovat život.

Fungujeme precizně a individuálně

Balíčky služeb jsou skvělá věc jako výchozí bod. Některé transakce vyžadují něco trochu jinak.

Poptáte službu

Napište nám, co potřebujete vyřešit. E-mailem, formulářem, výběrem balíčku. Stačí stručně

Upřesníme Vám nabídku

Získáte pevnou cenu. Ať máme všichni jasno a vy neplatíte nic, co nepotřebujete.

Doladíme podklady

Společně zajistíme všechny potřebné dokumenty a podklady.

Perfektně zpracujeme

Do dohodnutého termínu Vám vše zpracujeme a podáme, kam co bude třeba. Papírově či elektronicky.

Potřebujete pomoct?

 

    Data a informace od vás jsou jen u nás.

    Rychlá online konzultace