Proč spolupracovat právě s námi?

Specializace a odbornost – specializuji se výhradně na realitní právo a převody nemovitostí jsou mou každodenní agendou. Důkladně znám největší rizika těchto obchodů a klientům zajistím bezpečný průběh převodu, jehož základem jsou kvalitní smlouvy.

1

Zkušenosti s developerskými smlouvami – koupě bytu v novostavbě je často nejrizikovější, navíc smlouvy bývají složité a jejich úprava vyžaduje zkušenosti. Já jsem jich kontrolovala již desítky.

2

Balíčky služeb za garantované ceny – nabízím několik balíčků služeb lišících se rozsahem a cenou. Každý klient si může vybrat variantu, která mu nejvíce vyhovuje. Nikdy nezačínám na zakázce pracovat, aniž by klient měl jasno, kolik jej moje služby budou stát.

3

Rychlost a dostupnost – dokumenty klientům dodávám v řádech několika pracovních dnů; nabízím i možnost expresního vypracování za příplatek. Pro své klienty jsem k dispozici na telefonu a e-mailu.

4

Kupní smlouvy bez chyb – za faktickou správností svých smluv si stojím. Mnou vypracované smlouvy jsou bez problémů akceptovány katastrálními úřady i bankami (v případě financování hypotékou).

5

Zastupitelnost – úzce spolupracuji s dalšími kolegy – zkušenými specialisty na realitní právo. Díky tomu je mým klientům k dispozici právník i pro případ mé neočekávané nemoci či dovolené.

6

Bezpečná úschova peněz – odeslání peněz z mé úschovy vždy podléhá schválení 2 advokátů. Vedle toho samozřejmě dodržuji i veškeré další zákonem stanovené požadavky.

7

Profesní pojištění – mám uzavřené nadstandardní pojištění mé profesní odpovědnosti za škodu, a to na částku 12.000.000 Kč.

8

Kontrola nákladů – každý klient obdrží na žádost přístup do klientské sekce, kde si může průběžně kontrolovat mnou odpracované hodiny za dané období a cenu služeb (od II. Q 2018).

9

Ověření podpisů – klienti nemusí smlouvy podepisovat na úřadě či u notáře, úřední ověření jejich podpisů zajišťuji v rámci některých balíčků osobně.

10